Ať už přijedete na romantický víkend ve dvou a nebo s celou partou, chalupa bude celá jenom vaše. U nás se brzy přestanete cítit jako hosté. Bude vám příjemně, jako doma!

Jak to u nás vypadá


Více informací Kuchyň

V přízemí chalupy je velká místnost - my jí říkáme kuchyně, ale je to mnohem víc než kuchyně! Místo, kde se můžete všichni sejít u velkého stolu a nebo odpočívat na gauči s knížkou z naší knihovny. Děti mohou objevovat, co se skrývá v truhle a v šuplících... nám to nevadí. Naopak! Něco jsme jim do nich nachystali.

V zimě si v kuchyni zatopte v krbových kamnech, která celou místnost krásně vyhřejí. Ostatní místnosti vytápí ústřední topení. Nemusíte se bát, že by vám u nás byla zima.

Kde budete spát

Více informací  Pokoje

Lehnout si můžete v jednom ze tří pokojů chalupy. V ložnici, v pokojíčku nebo v pokoji. V ložnici je manželská postel, v pokojíčku jsou tři jednolůžka a v posledním pokoji je postel pro páry a rozkládací jednolůžko. Přivítáme tedy až 9 hostů.

Všechny pokoje mají okna do zahrady a velké pohodlné postele s příjemnými polštáři, pořádnou peřinou v zimě nebo lehkou přikrývkou v létě. Nebude se vám chtít ani vstávat. 


Zahrada a sauna


K chalupě patří velká zahrada (1200 m2) na které můžete přes den odpočívat, dát si oběd na čerstvém vzduchu v zahradním altánu, večer si zapálit oheň a celé to zakončit saunou! 

Sauna je schovaná v zahradním altánu, ve kterém je také venkovní posezení a uvnitř odpočívárna, kam si můžete po sauně lehnout. Ochladit se můžete buď v potoce za saunou a nebo pod ledovou sprchou na zahradě pod jabloní.  


Více informací Altán/Zahrada  Sauna

Co byste měli vědět

Televizi záměrně nemáme. Obraz i zvuk obstarává místní příroda a to ve špičkové kvalitě.

V kuchyni najdete veškeré nádobí, ledničku, myčku i s práškem na mytí, kávovar i filtry do něj, pračku i prášek na praní, mýdlo a šampón v bio kvalitě a v koupelně osušku pro každého.

Do sauny si prosím přivezte vlastní osušku a prostěradlo.

Zaparkovat můžete u nás v garáži (1 auto) a před ní (1 auto)

Máme jednu dětskou židličku. Dětské postýlky nemáme.

Kapacita chalupy je 1 - 9 hostů.

Domácí mazlíčky nechte protentokrát doma.